Blog04 jan 2021

Nieuws

Per 1 januari 2021 zijn wij Tenzinger!

Per 1 januari 2021 zijn al onze activiteiten bij elkaar gebracht onder de gezamenlijke noemer Tenzinger. Een zeer bewust gekozen naam, die verwijst naar Tenzing Norgay, de sherpa die Edmund Hillary ondersteunde om als eerste bergbeklimmer de top van de Mount Everest te bereiken. Zoals Norgay de helpende hand van Hillary was, wil Tenzinger de helpende hand zijn om impact te maken voor de zorg.

De producten van Medicore en Fierit blijven onder die namen bestaan, omdat dit voor onze opdrachtgevers en softwaregebruikers bekende en vertrouwde namen zijn. Ook zij benutten vanaf nu ten volle de innovatiekracht die we met Tenzinger losmaken. Cure4 blijft bestaan als ons label voor Shared Services en 6Gorilla’s is onze innovatieve Healthcare datastartup.

Onder de paraplu van Tenzinger hebben we als groep meer slagkracht, bijvoorbeeld bij de implementatie van wetgeving en onze data-innovaties. Dit biedt geweldige perspectieven om onze klanten gezamenlijk te inspireren en ondersteunen bij de realisatie van hun digitale strategie.

Over Tenzinger

In de care  – ouderenzorg, gehandicaptenzorg, jeugdzorg en GGZ –  is Tenzinger een bepalende speler bij het optimaliseren van de zorg. Met cloud-gebaseerde ECD’s, portalen, apps en dienstverlening digitaliseert Tenzinger zorgprocessen en administratieve processen en maakt die efficiënt. Tenzinger verzamelt en verrijkt de data die in haar systemen wordt verwerkt; hiermee ondersteunt Tenzinger in toenemende mate beslissingen van (zorg)professionals en cliënten. Tenzinger heeft vestigingen in Utrecht, Sliedrecht en Hengelo en er werken ruim 310 medewerkers.

Lees hier meer over Tenzinger.

Bekijk ook eens deze kennisbank artikelen

Infosheet04 mrt 2025

Infosheet: financiële administratie uitbesteden

Steeds meer zorgorganisaties kiezen voor het uitbesteden van hun financiële administratie. Wij nemen je graag mee in welke financiële processen zich lenen voor uitbesteding in onze handige infosheet.
Lees meer +
Klantverhaal18 feb 2025

Hoe uitbesteding van administratie Talma Urk hielp de omzet te verdubbelen

Toen Talma Urk zelfstandig werd, betekende dit ook dat de administratie zelf geregeld moest worden. Om te garanderen dat dit soepel verliep, zochten ze contact met Cure4 voor ontzorging bij de financiële- en salarisadministratie.
Lees meer +
Blog24 jan 2025

Zo automatiseer je de renseigneringsverplichting

De renseigneringsplichting: wees er op tijd bij met onze stappenplan!
Lees meer +

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Zo ben jij elke maand op de hoogte van de laatste ontwikkelingen in de zorg! Schrijf je in